Müge Anlı İle Tatlı Sert 02.01.2014
Sponsor

Müge Anlı İle Tatlı Sert

Müge Anlı İle Tatlı Sert

Müge Anlı İle Tatlı Sert 02.01.2014. Programa pazartesi günü katılan ve oğlunu ve torununu arayan aileye müjdeli haber ile başlandı.İbrahim Sercan Çelik bulundu. Annesinin gözyaşları yüreklerimizi burktu. Müge Anlı’nın kayıpları bulmaktaki başarısı ve hızı artık kendini de aştı.

Enes Kutluca

Yine bir kayıbımız var 8 yaşında ilkokul 2. sınıf öğrencisi Enes Kutlu evden okulda kitaplarımı unuttum diye çıkmış fakat bir daha haber alınmamış. Enes’in kayıbı henüz çok yeni Kartal_Cevizlide 01.01.2014 tarihinde kaybolan Enes Kutluca umarım çok çabuk bulunur. Programın sonlarına doğru Enes ile ilgili acı haber geldi. Evin 200 metre ilerisindeki bir inşaat alanında ki su birikintisinde ölü olarak bulundu. Henüz ölüm sebebi bilinmiyor cinayet mi yoksa kendisi mi düştü öldü henüz netlik kazanmadı. Adli Tıptan gelecek bilgiler doğrultusunda ölüm sebebi açıklanacak. Allah ailesine  sabır versin. Biz canlı bulunacak diye beklerken ölü bulunması çok acı.

Emine Kutluca

Emine Kutluca 28 kasım 2013 tarihinden itibaren kayıp olarak aranmakta. Ailesine çok bağlı olduğu söylenen Emine Hanım’ın hiçbir şekilde ailesinden haber vermeden ayrılmayacağını tüm ailesi ve arkadaşları belirtmekte. İlginç olan bir yönü var olayın  28 kasım sabah 8′de işe gitmesi gereken Emine Kutluca’ya telefonla ulaşamayan aile saat 12-12;30 gibi polise kayıp başvurusunda bulunmuş olması. Aile bu ilginç durumu açıklarken Emine Hanım’ın oğlu Sıddık Bey’in 3 yıl evvel uyuşturucu kullandığı ve 3 yıldır annenin de çabaları ile uyuşturucudan uzak durmuş fakat o dünyanın insanları tarafından tehditler almaya devam etmişler. Bu yüzden haber alamayınca kaybolması bu sebeple olabilir mi diye biran önce polise başvurduklarını söylediler.

Emine Hanım’ın görüştüğü Ergül Bey 6 yıl önce bir arkadaşlıkları olduğunu ve başka biri ile gördüğü için ayrıldıklarını söyledi. Emine Hanım’ın kızı Hüsne Ergül Bey’in söylediklerinin yalan olduğunu annesinden ayrılmamak için annesini tehdit ettiğini hatta annesinin dayısına Ergül Bey’i şikayet ettiğini söyledi. Ergül Bey telefonla da bağlandı canlı yayına Emine Hanım’ın kayıbıyla ilgili bir bilgisi olmadığını 5-6 senedir hiçbir şekilde görüşmediklerini söyledi.

Emine Hanım’ın oğlu Sıddık Bey bugün Emniyet birimlerine annesinin hayatından endişe ettiğini bu sebeple cinayet masasının da araştırması için dilekçe verdi.

Emine Hanım İşe gitmek için kullandığı bazı özel araçlar var Ostim Sanayi de çalışan insanlar etraflarında o bölgede çalışan insanlar olursa onları da alarak bir kazanç sağlamaksızın iş yerlerine  kadar götürüyor. Emine Hanım Bu araçlardan birini kullanarak iş yerine gidiyor fakat araç sahibinden (Hulusi) rahatsız olduğu gerekçesiyle aracı değiştiriyor. Hulusi Bey(araç sahibi) ise rahatsız etmediğini Emine Hanım’ın iş aradığını  bir iş  olursa diyede numarasını verdiğini. Sadece iş için  görüştüklerini duygusal hiç birşey olmadığını belirtti. Hulusi Bey’in eşi telefon görüşmelerinden şüpheleniyor ve Hulusi Bey’e telefon detayları için mahkemeye başvuracağım deyince  Hulusi Bey Emine Hanım ile görüştüğünü söylüyor. Hulusi Bey’in eşi Emine Hanım’ı arıyor. Emine Hanım da Hulusi Bey’e “sen nasıl olur da eşine benim numaramı verirsin diye kızıyor” ve Hulusi Bey’in aracını kullanmıyor, kendisine farklı bir araç buluyor.. Hulusi Bey kendisinin Emine Hanım dan hoşlandığını fakat karşılık bulamadığını da anlatıyor. Bir de Mahir Bey var görüştüğü söylenen Mahir Bey’de röportaj verdi ve 15 ekime kadar telefon ile görüştüklerini söyledi. Emine Hanım kaybolmadan kırk gün öncesi bütün ilişkilerinin sonlandığını ve o tarihten sonra hiçbir bağlantıları olmadığı söyledi. Telefonla canlı yayına bağlanan bir izleyici bir iddiada bulundu. İrfan Bey adında bir bey ile ilişkisi olduğunu ve eşinden de boşandığını Emine Hanım’ın kaybından bugüne İrfan Bey’in de ortalıkta olmadığını beraber gitmiş olabileceklerini söyledi.

Zeki Konuk ölümü ile ilgili programa katılan oğlu ve kızı ve Emine Kutluca’nın kızı Hüsne Hanım daha önce programa katılan ve henüz bir sonuca ulaşmamış Hüseyin Ediz Cinayeti için  programa katılan Hüseyin Bey’in eşi Şemsi Hanım ile ilgili  bazı iddiaları var. Şemsi Hanım’ın programda  çok sessiz sakin duruşunun program sonrası davranışları ile uyumlu olmadığını telefon ve mesajları ile otelde kalan diğer konukların dikkatini çekmiş ve Zeki Bey’in oğlunun Şemsi Hanım telefon ile görüşürken “tehdit ettikleri için mecbur kaldım” cümlesinin geçtiğini söyledi.  Şemsi Hanım iddiaları kabul etmedi. Kayın validesinin de onayladığı telefon görüşmeleri ve mesajlaşmaları diğer konuklarda teyit etti. Şemsi HAnım ise kardeşleri ve çocukları ile  görüştüğünü söyledi.

Müge Anlı İle Tatlı Sert 02.01.2014

 

 

 

 

Yaşam Portalı Facebook
2 Ocak 2014 Selen UÇAR
2 Yorum yapılmış
  • Kasım 30, -0001

    Müge Anli Ile Tatli Sert 02.01.2014 böyle oldugunu bilmiyordum eyvallah

  • Kasım 30, -0001

    Müge Anli Ile Tatli Sert 02.01.2014 hakkinda bu kadar yavan bir açiklama görmedim

Yorum yapın