Müge Anlı İle Tatlı Sert 17.12.2013
Sponsor

Müge Anlı İle Tatlı Sert

Müge Anlı İle Tatlı Sert

Müge Anlı İle Tatlı Sert 17.12.2013.  Müge Anlı’nın programını seyredipte güzel haberler duymak çok zor fakat hayatın gerçekleri acı.Bugün yine yüreğimizi derinden burkan olaylarla yeni konu ve konuklarla yayına başladı.11 yaşındaki Yusuf Salih Özdağ  bir kartopu yüzünden öldürülmesi çok acı, İstanbul-Sefaköy de kartopu oynayan çocukların kartopuların dan birinin oradan geçen bir taksinin camına isabet etmesi sonucu taksi şoförü sinirlenip Yusuf’u taksiyle kovalamaya başlıyor, ters yöne girecek kadar büyük bir öfkeyle kovalamaca E-5 karayoluna kadar devam ediyor. Yusuf’un E-5′e çıkmasıyla bir başka araba Yusuf’a vurup kaçıyor. Yusuf oracıkta can veriyor. Ne oluyor bize, biz türklere  ne oluyor lütfen biri bunu açıklasın biz ki yurt dışında hatta tüm dünya da hoşgörümüzle tanınırız. 11 yaşında bir çocuğun attığı kartopu yüzünden canına kast edecek kadar kovalamak neyin nesi ya vurup kaçan bu kadar mı canavar bir millet olduk biz 11 yaşında çocuk bu attığı da kartopu üstelik. Ailesi kartopunu atanın da Yusuf olmadığını söylüyor öyle bile olsa camına geldiğinde eriyip gidecek kartopu oldu da buzlu ve sert  bir kartopu bile yapılmış olsa çünkü bizde çocukken kartopu  oynarken sulu yapıp buzlandırıyorduk ki sert olsun daha uzağa gitsin diye , in arabandan çek kulağını arabayla kovalamak nedir. Tabi ki tüm toplumu da yargılamak yanlış fakat biri kovalıyor biride vurup kaçıyor. Bu iki canavardan biri yakalandı. Vurup kaçan arabanın şöförü Özcan Acar ölüm haberini öğrenince polise  teslim oldu. Çok karanlık olduğunu birşeye çarptığını farkettiğini fakat insan olduğunu düşünmediğini bu sebeple durmadığını söyleyip haberi duyunca da teslim olduğunu belirtmiş.Fakat Taksi şoförü halen  aramızda.

Bir diğer konuda 1991 yılında hastaneden çalınan bebek. Songül Durgunsun Şişli Etfal hastanesinde 4,5 kg ağırlığında bir bebek dünyaya getiriyor.Hastanede kimliği belirsiz bir kadın kayın validesi ile bir sohbet ortamı oluşturmuş güven bağı kurmuş. Hastaneden taburcu olduktan sonra anne,bebek,kayın valide  ve kayın pederi ile birlikte hastanenin otoparkında bulunan araçlarına binmişler hırsız kadın arabanın camını tıklatarak  kayın valideye”sizi doktor çağırıyor”demiş kayın pederi “sen git ben arabada kalırım” demiş eşine fakat hırsız kadın “hayır ikinizi birden çağırıyor” demiş, kayın valide ve kayın pederi birlikte hastaneye tekrar gitmişler bir süre sonra  tekrar gelmiş bebeğin annesine kayın validen  çocuğu istiyor diyerek bebeği annesinden alıp hastanenin ön kapısından girmiş arka kapısından kaçmış. Aile hırsız kadının robot resmini de çizdirmiş. Hırsız kadın bütün yeni doğan bebeklerin yüzüne baktıktan sonra bu çocukta karar kılıyorlar. Şu an 22 yaşında olan erkek evladını  arayan, anneye müjdeli haberi Müge Anlı İle  Tatlı Sert ekibinin kısa sürede vermesini umuyoruz.

Sevim Uysal cinayetinde bugün Seyfettin Bey’in canlı yayına katılacağını düşünüyorduk fakat Seyfettin Bey canlı yayına katılmak yerine telefonla bağlandı yayına. Bağlandığında ilk açıklamaları da şey şey lerin bir alışkanlık olduğuydu.Telefon görüşmesi bitene kadarda şeyler hiç bitmedi.Muhammet Bey Seyfettin Beyin kendisinden önce bahçede görenler olduğunu söylüyor fakat Seyfettin Bey  girmediğini, orada olmadığını,kendisine komplo düzenlenebileceğini düşünerek girmediğini söylüyor.Gerçi bu kadarını anlayıpta yazabilmekte büyük bir başarı çünkü Seyfettin Bey’in hiçbir konuşması anlaşılmıyor. Yaşlılıktanmı yada  gizlemeye çalıştıklarından dolayı mı? bilinmiyor.

Yarınki programda Sevim Uysal cinayetiyle ilgili daha fazla aşama katedileceğini düşünüyorum. Yeni bilgiler, yeni görgü şahitleri,yeni telefonlar bu  konuda kısa sürede çözüme kavuşturulacakmış gibi görünüyor.

Yaşam Portalı Facebook
17 Aralık 2013 Selen UÇAR
3 Yorum yapılmış
  • Kasım 30, -0001

    Müge Anli :( :( :(

  • ali Cevapla
    Ocak 15, 2014

    songül dursungunun bebegi bulundumu ailece merak ediyoruz size iyi yayınlar dilerim

Yorum yapın