Müge Anlı İle Tatlı Sert 20.12.2013 Tarihli Yayını
Sponsor

Müge Anlı İle Tatlı Sert 20.12.2013 Tarihli Yayını

Müge Anlı İle Tatlı Sert

Düzce, Yığılca, Bekirler Köyü’nde yaşayan Fatma Toprak 29 Eylül 2010 tarihinde elma toplamak için gittiği tarlada ölü bulundu.Eşekten düştü öldü denilip gömülen Fatma Hanım’ın ailesi olaydan şüpheleniyor ve Mahkeme kararıyla mezarı açtırıyorlar,bir görgü tanığı Müge Anlı İle Tatlı Sert  programını arayarak eşi Mehmet Toprak’ın olaydan hemen önce Fatma Hanımla birlikte olduğunun bilgisini verdi. Adli Tıp’ta yapılan incemeler sonucunda Fatma Toprak’ın kafasında mermi çekirdeği buldu ve av tüfeğiyle vurularak öldürüldüğü anlaşıldı. Konuyla ilgili de Müge Anlı İle Tatlı Sert programına eşi Mehmet Toprak  katılmış eşini öldürdüğünü inkar etmiş “hiçbir alakam yok” demişti. Deliller incelendikten sonra Mehmet Bey tutuklanarak ceza evine gönderilmişti. Mehmet Toprak’ta suçunu  itiraf etmişti. Mahkeme önce müebbet hapis cezası verdi tahrik edici unsurları ve daha önce sabıkası olmadığından dolayı 24 yıldan 20 yıla indirildi. Mehmet Bey’in dedesi Mehmet Toprak ve babaannesi Ayşe Toprak ise yardım ve yataklık suçundan Adliyeye sevk edilmişti, onlar da beraat etti.Fatma Hanım’ın Babası programa tekrar katıldı ve mahkeme kararını kabul etmediğini ve gerekli itirazlarda da bulunduğunu belirtti.

Manisa’da Gürkan Kaya 2 Yıldır Kayıp

Gürkan Kaya 26 yaşında 29.10.2011 tarihinde Manisa’da kayboldu.
Gürkan Kaya  Manisa’da baba annesi ile birlikte yaşarken Yeşim isimli bir bayan ile tanışıyor. Ailenin iddiasına göre Yeşim Hanım ile birlikte yaşamaya başlayan Gürkan Kaya, Yeşim Hanım’ın hamile kalması sonucu  resmi nikah ile gizlice evleniyor. Daha sonra Gürkan’ın ailesi resmi nikahı öğrenince “gelin düğününüzü yapalım” diyor. Bursa’da ailesinin yanında düğün  yapılıyor. Kına gecesi yapılırken Yeşim Hanım rahatsızlanıyor ve hastaneye kaldırılıyor. Hastanede bebeğini düşürüyor. Düğünden sonra  ev tutuluyor ve 5 ay boyunca çift o evde yaşıyor. 5 ay sonra Yeşim Hanım’ın ailesi geliyor, kızını ve damadını alarak Manisa’ya gidiyorlar. İddialara göre Yeşim Hanım tekrar hamile kalıyor ve bebeği alıdırıyor. Yeşim Hanım’ın babası,Gürkan Kaya’ya gözleme dükkanı açmak için 2000 lira verdiğini ve bu 2000 lirayı Gürkan Kaya’nın harcadığını bu sebeple Yeşim Hanım’ın babası tarafından Gürkan Kaya ‘nın dövüldüğü, o tarihten itibaren Gürkan Kaya’dan bir daha haber alınamadığı iddia ediliyor. Aile oğulları Gürkan Kaya’yı aramak için programda.

Şişli Etfal Hastanesinden Çalınan Bebek

Songül Durgunsu programa 1991 yılı şubat ayında Şişli Etfal Hastanesinden çalınan bebeğini aramak için katılmıştı. Bir haftadır tek umut olarak gördükleri televizyon ekranlarından bebeklerini arıyorlar. Bu olay beni bile o kadar etkilemiş olmalı ki dün gece rüyamda evden çıktığımda kapı önünde sakallı bir bebek buluyordum ve eve alıp annesi ben oluyordum daha sonra gelip benden sosyal hizmetler zorla alıyordu. Rüya olsa bile insanın evladından ayrılması çok zor birde üzerine çalınması daha da zor umarım Sevgi Hanım’ın verdiği bilgiler doğrultusunda bir ipucuna rastlanır. Yahut da yeni bir görgü tanığı çıkarda 22 yıllık çalınan hayat gerçek sahibine iade edilir.

Zeki Konuk Esrarengiz Ölümü

Zeki Konuk 63 yaşında İzmir Çiğli’de 12 gün önce fenalaşarak hastaneye kaldırılıyor ve hastanede ölüyor. Aile  Zeki Konuk’un hangi adresten hastaneye kaldırıldığını Emniyet Müdürlüğünden araştırdıklarında tanımadıkları bir adreste 2 bayan ve bir erkek le karşılaşıyorlar. Ölüm anında evde bulunan gelin(Seda)’nın verdiği ifadeye göre 2.12.2013 tarihinde adres sormak için kendisine seslenerek nüfus müdürlüğünü sorduğunu kendisinin de cevap olarak “bende oraya gidiyorum beraber gidelim ” dediğini söylüyor. Zeki Konuk “ikametgah vermem gerekiyor fakat eski adresim kapalı olduğu için ceza yiyeceğim” Seda Hanım’da cevaben “o zaman benim ikametgah adresimi vereyim de ceza yemeyin, sonra değiştirirsin” dediğini söylüyor. Daha sonrada karnının aç olduğunu ve bakacak kimsesi olmadığını söylüyor. Seda Hanım’da yemek ısmarlıyor ve kendi telefonunu verip ne zaman başın sıkışırsa ara diyor. Daha sonra Zeki Bey’in 06.12.2013 tarihi saat 15:00 sularında kendisini aradığını “karnım aç sana geleceğim” dediğini kendisinin de “gel” dediğini ve adresini tarif ettiğini  bir müddet sonra geldiğini ve kendisinin yemek yapıp yedirdiğini ve kanepede uyuyakaldığını sabah 8:30 da kendisini uyandırdığını ilacını sorduğunu kendisinin de ilacın yerini gösterip tekrar uyuduğunu ifade etmiş . Bir süre sonra bir ses duyduğunu koşup baktığında  Zeki Beyin fenalaştığını, kan kustuğunu gördüğünü ve hemen ambulans çağırdığını daha sonra da öldüğünü öğrendiğini söylüyor.Fakat aile olayın peşini bırakmayarak araştırmaya devam ediyor bu şahısların evine babalarının daha önce yüklü miktarda ev eşyası aldığını öğreniyorlar.

Dün programda konuşan Zeki Konuk(dede)’a tamamen insani yardım duygularıyla yardımda bulunduğunu iddia eden Seda Hanım canlı yayına telefonla bağlandı.Fakat bu olayda dikkatleri çeken olay Zeki Bey’in ölmeden 18 gün önce mobilyacıdan 7.800  lira değerinde aldığı eşyaların teslim adresi “insani yardım yaptım”diyen Seda Hanım’ın emniyet Müdürlüğü’ne verdikleri adresle aynı adres olması. Ailenin şüpheleri de Seda Hanım’ın kayınvalidesi ile bir evlilik yapılması planlandığı için mobilyaların alındığı yönünde. 05.12.2013 tarihinde mobilyalar Seda Hanım’ın adresine teslim edilmiş  fakat Seda Hanım  mobilyalarımı komşularım verdi diye bilgi vermiş. Seda Hanım’ın Zeki dede diye hitap ettiği Zeki Konuk ile tanışma tarihi ile ilgili verdiği ifadeler ve eldeki mobilyacıdan alınan belgelerdeki tarihlerdeki uyuşmazlık Seda Hanım’ın sözlerindeki çelişkileri ortaya çıkarıyor. Ailesi Zeki Bey’in ölmeden önce arkadaşlarına Seda Hanım’ın kayınvalidesi ile evleneceğini onların yanına taşınacağını bu sebeple evdeki dolabını sökeceğini söylemesi üzerine aile Zeki Bey’in evine gidiyor ve dolabın sökülmüş olduğunu görüyorlar. Ölüm anında Zeki Bey, Seda Hanım, Seda Hanım’ın kayınvalidesi ve kayınvalidenin sevgilisinin evde olması, Zeki Konuk ve kayınvalide evlenecekse neden diğer bir erkeğin de o adreste olduğu soru işaretlerini ortaya çıkarıyor. Konuda saklanmaya ve gizlenmeye çalışılan olaylar nedeniyle eceli ile ölümü ailesi ve artık biz izleyenlere inandırıcı  gelmiyor. Canlı yayına bağlanan bir komşusu da Seda Hanım ve kayınvalidesinin sabıkaları olduğunu ve Zeki Bey’e  ilaç verdiklerini duyduğunu söyledi. Komşunun bağlantısının hemen ardından Seda Hanım’da bağlandı canlı yayında sorulara yanıt verdi. Özellikle konuyla ilgili en büyük soru işareti olan eşyaların kendi adresine gelmediğini söyledi. Konuya pazartesi günü kaldığı yerden devam edilecek

Yaşam Portalı Facebook
20 Aralık 2013 Selen UÇAR
3 Yorum yapılmış
 • Kasım 30, -0001

  Müge Anli Ile Tatli Sert hakkinda güzel bir makale olmus. tesekkürler

 • nazan özak Cevapla
  Aralık 20, 2013

  inşallah..

 • Müge Anlı'da Çalınan Bebek Cevapla
  Aralık 20, 2013

  Sonül Durgunsu’nun çalınan bebek olayı Müge Anlı’yı da aşar..

Yorum yapın